products

100ML plastikowy materiał dyfuzor zapachowy 80-100m3 Pokrycie salą konferencyjną

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CREAROMA
Orzecznictwo: CE,EMC,CSA,ROHS,FCC
Numer modelu: NE-100
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Karton, 8szt. W jednym opakowaniu zbiorczym
Czas dostawy: 5-15 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 8000pcs na miesiąc
Szczegóły informacji
rozmiar: 130LX71WX165.5Hmm Napięcie: 4,5V
Moc: 1,57W Hałas: <35dba
Pojemność: 100ml Waga: 0,52 kg
Zapach perfum: 80-100m3 Kolor: Biały
materiał: Plasic słowo kluczowe: Zapach maszyny

opis produktu

100ML plastikowa, dobrej jakości biała maszyna zapachowa do pokoju spotkań

Informacje o produkcie:

NE-100 na nowo definiuje broń inteligentnych produktów zapachowych, która ma doskonałą żywotność baterii, wysoką wydajność kosztową i stabilność.

Łączy w sobie technologię wykrywania olejków eterycznych, zastępuje skomplikowane ustawienia programów i przewiduje stosowanie olejku eterycznego, poprawiając wydajność i zmniejszając ilość odpadów.

Produkt zmienia tradycyjne niedociągnięcia, w tym straty czasu związane z dodawaniem olejków eterycznych i zanieczyszczeniem olejków eterycznych, i przyjmuje jednorazowy projekt butelki. Znacznie poprawia wydajność wymiany olejków eterycznych, a jednocześnie zapewnia jakość olejków eterycznych.

Rozmiar 130 (L) X71 (W) X165.5 (H) mm
Napięcie 4,5V
Moc 1,57W
Hałas <35dba
Pojemność 100 ml
Waga 0,52 kg
Zapach perfum 80-100m3
Obszar zastosowań Ubikacja, winda itp. Brak zasilania

Przedstawienie firmy:

O Crearoma
Shenzhen Crearoma Tech (HK) Limited to firma specjalizująca się w marketingu zapachów i zarządzaniu powietrzem w pomieszczeniach. Głównymi produktami są dyfuzor zapachowy i olejek eteryczny. Od 2013 roku rozwinęliśmy się w wiodącą w branży firmę naukowo-technologiczną, która integruje dział badawczo-rozwojowy, produkcję i sprzedaż po pięciu latach akumulacji. Obecnie istnieją dwie główne marki: Scent-fly i Crearoma, które są odpowiednio wykorzystywane do rozwiązywania różnych wymagań rynku komercyjnego i domowego.
Od początku firma Crearoma Tech (HK) Limited wdraża duchy odpowiedzialności i innowacji. Zdobyliśmy certyfikaty CE, FCC, RoHS, SGS, SASO, KC i ISO9001. Do tej pory zbadaliśmy nasze produkty ponad 30 rodzajów i uzyskaliśmy ponad 20 patentów. Zostaliśmy zakwalifikowani jako: 360 inkubator, pionier, zielone i ekologiczne produkty promocyjne, produkty godne zaufania i chińska marka znana. W 2017 r. Podpisaliśmy umowę ramową z Uniwersytetem Południowochińskim w celu współpracy projektowej i ustanowiliśmy biologiczne biuro badawczo-rozwojowe z Shenzhen Microphy Bio-Tech Co., Ltd pod koniec tego roku.
Jako pionier i innowator w tej branży staramy się wprowadzić zapach przestrzeni w zupełnie nowy wymiar zapachu. Nie tylko musi spełniać wrażenia zapachowe klienta, ale także musi brać pod uwagę efekty wizualne różnych okazji, ważne jest to, aby produkt był naturalny, zdrowy i przyjazny dla środowiska. Chcemy osiągnąć równowagę między bezpieczeństwem produktów, zapachami i doświadczeniem klientów dzięki naszym wysiłkom i nieustannemu dążeniu do tego, aby kreatywny aromat dodał więcej przyjemności i komfortu w naszym życiu.
Obszary zastosowania:
Produkt ten jest szeroko stosowany w sklepach firmowych, sklepach odzieżowych, sypialniach, kuchniach, łazienkach, salonach itp. Ze względu na swój świeży i trwały zapach jest witany przez wiele osób.
Techonology:
Zalety technologii atomizacji CREAROMA
W oparciu o akumulację marki Scent-Fly, po 5 latach ciągłych prób i eksploracji.
Nowa generacja technologii atomizacji powoduje, że średnica cząstek atomizacji jest mniejsza (<10μm), jednorodność kropli rozpylania jest lepsza, jej wskaźnik jednorodności N wynosi ponad 2. Wartość N zwykłego ultradźwięku wynosi od 1,1 do 1,7 (N to indeks funkcji rozkładu RR).
1. Bardzo małe cząstki atomizacyjne, SMD≤10μm, jednolity rozkład wielkości, wskaźnik rozkładu N> 2;
2. Efektywny efekt natryskiwania, równomierna dyfuzja, może wyczuć natrysk kolumny atomizacyjnej oczywiście w świetle natury.
3.Nie natryskiwany jest bezpośrednio z dyszy olej i cząstki, bez nagromadzonego oleju po długim rozpylaniu.
4.Nie występuje zjawisko zestalania i blokowania w miejscu dyszy, mniej pracy i konserwacji.
5. Wysokość kolumny atomizacyjnej wynosi do 50 mm, duża rozpylanie i dobry efekt.
6. Połączenie technologii nano-atomizacji i może być odzyskaną technologią powrotu oleju. Wskaźnik oszczędności oleju wynosi ponad 30%.
7. Bardziej precyzyjna dysza, może skutecznie kontrolować ciśnienie pompy, zmniejszając zużycie energii.
Certyfikaty:
1. Wszystkie produkty Crearoma przechodzą certyfikację CE / EMC, ROHS i FCC.

2. Istnieją patenty na wynalazki, praktyczne i dotyczące wyglądu wszystkich produktów Crearoma.

3. Wszystkie produkty Crearoma są przekazywane przez międzynarodową autorytatywną agencję zewnętrzną, taką jak SGS i ITS.

Zapach Science:

Zapach to uczucie, które składa się z dwóch systemów sensorycznych, tj. Węchowego układu nerwowego i donosowego nerwu trójdzielnego. Zapach i smak będą zintegrowane i wchodzące w interakcje. Zapach jest odległy, nawet jeśli jest to uczucie, które jest na dłuższą metę, aby poczuć chemiczną stymulację. W przeciwieństwie do tego, smak jest bliskim sensie, który może dominować w 75% nastroju ludzi, jak pokazuje badanie: aromat może mieć pozytywny wpływ na negatywne emocje, takie jak gniew, depresja, smutek i niska dusza. Może sprawić, że ludzie poczują się szczęśliwsi, bardziej seksowni, bardziej zrelaksowani i aktywni.

Możesz odmówić spojrzenia lub wysłuchania konkretnej rzeczy, ale nigdy nie możesz odmówić oddychania.

Możesz odmówić zobaczenia lub wysłuchania konkretnej rzeczy, ale nigdy nie będziesz w stanie jej rozwiązać.

Pakowanie i dostawa:

Ogólnie rzecz biorąc, nasze produkty są pakowane w kartony. Obiecujemy, że dokładnie sprawdzimy jakość produktów przed ich zapakowaniem i zapakujemy je do pudełka po potwierdzeniu.

FAQ:

P: Jaka jest gwarancja?

Odp .: Jest to 1 rok, zapewniamy bezpłatne części zamienne do naprawy w okresie gwarancyjnym.

P: Czy akceptujesz OEM lub ODM?

Odp .: Tak, musisz tylko dostarczyć swoje pliki z logo lub swoje pomysły.

P: Czy mogę najpierw zamówić próbki dyfuzora zapachowego 2018?

Odp .: Tak, oczywiście!

P: Jak mogę zamówić?

Odp .: Musisz przekazać nam model i ilość, która Cię interesuje, a następnie wystawimy Ci fakturę proforma. Ładunek zostanie przesłany do Ciebie w ciągu 3 dni (dla próbek) po otrzymaniu płatności.

P: Czy masz fabrykę?

Odp .: Tak, mamy własną fabrykę z kilkunastoletnim doświadczeniem w marketingu zapachów.

Szczegóły kontaktu
Reeta

Numer telefonu : +8613556350506

WhatsApp : 8618589054980