products

Pure Essential Oil HVAC Scent Dyfuzor Aromaterapia Nebulizator ze stali nierdzewnej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CREAROMA
Orzecznictwo: CE,EMC,CSA,ROHS,FCC
Numer modelu: Eco
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Karton, 8szt. W jednym opakowaniu zbiorczym
Czas dostawy: 5-15 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 8000pcs na miesiąc
Szczegóły informacji
rozmiar: 247LX247WX425Hmm Napięcie: 24V
Moc: 28,5W Hałas: <60dba
Pojemność: 5L Waga: 6,1 kg
Zapach perfum: 8000-10000m3 Kolor: Biały
materiał: Ze stali nierdzewnej słowo kluczowe: Dostawca aromaterapii w Chinach

opis produktu

Pure Essential Oil HVAC Scent Dyfuzor Aromaterapia Nebulizator ze stali nierdzewnej

Informacje o produkcie:

Eco to produkt, który jest odpowiedni dla super dużych, takich jak teatr, studio fotograficzne i duża sala wystawowa. Jeśli nadal szukasz urządzenia aromatycznego, które może pracować samodzielnie, również można podłączyć do HVAC, wtedy Eco będzie idealnym wyborem dla ty.

Jest to dyfuzor zapachowy, który ma całkowicie niezależne patenty i technologię badawczo-rozwojową. Tajwan importuje jednogłowicową pompę membranową, system zdalnego sterowania APP, dzięki czemu można swobodnie kontrolować zapach, a czystsze powietrze zapewni lepszą jakość życia. Może pokryć 10000 m3, a pojemność butelki perfum wynosi 5 litrów.

Rozmiar 247 (L) X247 (W) X 426 (H) mm
Napięcie 24V
Moc 28,5W
Hałas <60dba
Pojemność 5000L
Waga 6,1 kg
Zapach perfum 8000-10000m3
Obszar zastosowań Hotel, centrum handlowe, sklep odzieżowy, kino itp

Przedstawienie firmy:

O Crearoma
Shenzhen Crearoma Tech (HK) Limited to firma specjalizująca się w marketingu zapachów i zarządzaniu powietrzem w pomieszczeniach. Głównymi produktami są dyfuzor zapachowy i olejek eteryczny. Od 2013 roku rozwinęliśmy się w wiodącą w branży firmę naukowo-technologiczną, która integruje dział badawczo-rozwojowy, produkcję i sprzedaż po pięciu latach akumulacji. Obecnie istnieją dwie główne marki: Scent-fly i Crearoma, które są odpowiednio wykorzystywane do rozwiązywania różnych wymagań rynku komercyjnego i domowego.
Od początku firma Crearoma Tech (HK) Limited wdraża duchy odpowiedzialności i innowacji. Zdobyliśmy certyfikaty CE, FCC, RoHS, SGS, SASO, KC i ISO9001. Do tej pory zbadaliśmy nasze produkty ponad 30 rodzajów i uzyskaliśmy ponad 20 patentów. Zostaliśmy zakwalifikowani jako: 360 inkubator, pionier, zielone i ekologiczne produkty promocyjne, produkty godne zaufania i chińska marka znana. W 2017 r. Podpisaliśmy umowę ramową z Uniwersytetem Południowochińskim w celu współpracy projektowej i ustanowiliśmy biologiczne biuro badawczo-rozwojowe z Shenzhen Microphy Bio-Tech Co., Ltd pod koniec tego roku.
Jako pionier i innowator w tej branży staramy się wprowadzić zapach przestrzeni w zupełnie nowy wymiar zapachu. Nie tylko musi spełniać wrażenia zapachowe klienta, ale także musi brać pod uwagę efekty wizualne różnych okazji, ważne jest to, aby produkt był naturalny, zdrowy i przyjazny dla środowiska. Chcemy osiągnąć równowagę między bezpieczeństwem produktów, zapachami i doświadczeniem klientów dzięki naszym wysiłkom i nieustannemu dążeniu do tego, aby kreatywny aromat dodał więcej przyjemności i komfortu w naszym życiu.
Obszary zastosowania:
Produkt ten jest szeroko stosowany w hotelach, centrach handlowych, sklepach odzieżowych, kinach , salach konferencyjnych,. Dzięki dużej pojemności i trwałemu zapachowi jest z zadowoleniem przyjmowany przez wiele dużych przedsiębiorstw .
Techonology:
Zalety technologii atomizacji CREAROMA
W oparciu o akumulację marki Scent-Fly, po 5 latach ciągłych prób i eksploracji.
Nowa generacja technologii atomizacji powoduje, że średnica cząstek atomizacji jest mniejsza (<10μm), jednorodność kropli rozpylania jest lepsza, jej wskaźnik jednorodności N wynosi ponad 2. Wartość N zwykłego ultradźwięku wynosi od 1,1 do 1,7 (N to indeks funkcji rozkładu RR).
1. Bardzo małe cząstki atomizacyjne, SMD≤10μm, jednolity rozkład wielkości, wskaźnik rozkładu N> 2;
2. Efektywny efekt natryskiwania, równomierna dyfuzja, może wyczuć natrysk kolumny atomizacyjnej oczywiście w świetle natury.
3.Nie natryskiwany jest bezpośrednio z dyszy olej i cząstki, bez nagromadzonego oleju po długim rozpylaniu.
4.Nie występuje zjawisko zestalania i blokowania w miejscu dyszy, mniej pracy i konserwacji.
5. Wysokość kolumny atomizacyjnej wynosi do 50 mm, duża rozpylanie i dobry efekt.
6. Połączenie technologii nano-atomizacji i może być odzyskaną technologią powrotu oleju. Wskaźnik oszczędności oleju wynosi ponad 30%.
7. Bardziej precyzyjna dysza, może skutecznie kontrolować ciśnienie pompy, zmniejszając zużycie energii.
Certyfikaty:
1. Wszystkie produkty Crearoma przechodzą certyfikację CE / EMC, ROHS i FCC.

2. Istnieją patenty na wynalazki, praktyczne i dotyczące wyglądu wszystkich produktów Crearoma.

3. Wszystkie produkty Crearoma są przekazywane przez międzynarodową autorytatywną agencję zewnętrzną, taką jak SGS i ITS.

Zapach Science:

Zapach to uczucie, które składa się z dwóch systemów sensorycznych, tj. Węchowego układu nerwowego i donosowego nerwu trójdzielnego. Zapach i smak będą zintegrowane i wchodzące w interakcje. Zapach jest odległy, nawet jeśli jest to uczucie, które jest na dłuższą metę, aby poczuć chemiczną stymulację. W przeciwieństwie do tego, smak jest bliskim sensie, który może dominować w 75% nastroju ludzi, jak pokazuje badanie: aromat może mieć pozytywny wpływ na negatywne emocje, takie jak gniew, depresja, smutek i niska dusza. Może sprawić, że ludzie poczują się szczęśliwsi, bardziej seksowni, bardziej zrelaksowani i aktywni.

Możesz odmówić spojrzenia lub wysłuchania konkretnej rzeczy, ale nigdy nie możesz odmówić oddychania.

Możesz odmówić zobaczenia lub wysłuchania konkretnej rzeczy, ale nigdy nie będziesz w stanie jej rozwiązać.

Pakowanie i dostawa:

Ogólnie rzecz biorąc, nasze produkty są pakowane w kartony. Obiecujemy, że dokładnie sprawdzimy jakość produktów przed ich zapakowaniem i zapakujemy je do pudełka po potwierdzeniu.

FAQ:

P: Jaka jest gwarancja?

Odp .: Jest to 1 rok, zapewniamy bezpłatne części zamienne do naprawy w okresie gwarancyjnym.

P: Czy akceptujesz OEM lub ODM?

Odp .: Tak, musisz tylko dostarczyć swoje pliki z logo lub swoje pomysły.

P: Czy mogę najpierw zamówić próbki dyfuzora zapachowego 2018?

Odp .: Tak, oczywiście!

P: Jak mogę zamówić?

Odp .: Musisz przekazać nam model i ilość, która Cię interesuje, a następnie wystawimy Ci fakturę proforma. Ładunek zostanie przesłany do Ciebie w ciągu 3 dni (dla próbek) po otrzymaniu płatności.

P: Czy masz fabrykę?

Odp .: Tak, mamy własną fabrykę z kilkunastoletnim doświadczeniem w marketingu zapachów.

Szczegóły kontaktu
Reeta

Numer telefonu : +8613556350506

WhatsApp : 8618589054980