aboutus

Shenzhen Crearoma Tech Limited

Shenzhen Crearoma Tech Limited Shenzhen Crearoma Tech Limited
1 2
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Crearoma
Ilość pracowników: 99~199
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000
Rok założenia: 2013
pc Export: 30% - 40%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shenzhen Crearoma Tech (HK) Limited to firma specjalizująca się w marketingu zapachów i zarządzaniu powietrzem w pomieszczeniach. Głównymi produktami są dyfuzor zapachowy i olejek eteryczny. Od 2013 roku rozwinęliśmy się w wiodącą w branży firmę naukowo-technologiczną, która integruje dział badawczo-rozwojowy, produkcję i sprzedaż po pięciu latach akumulacji. Obecnie istnieją dwie główne marki: Scent-fly i Crearoma, które są odpowiednio wykorzystywane do rozwiązywania różnych wymagań rynku komercyjnego i domowego.

Od początku firma Crearoma Tech (HK) Limited wdraża duchy odpowiedzialności i innowacji. Zdobyliśmy certyfikaty CE, FCC, RoHS, SGS, SASO, KC i ISO9001. Do tej pory zbadaliśmy nasze produkty ponad 30 rodzajów i uzyskaliśmy ponad 20 patentów. Zostaliśmy zakwalifikowani jako: 360 inkubator, pionier, zielone i ekologiczne produkty promocyjne, produkty godne zaufania i chińska marka znana. W 2017 r. Podpisaliśmy umowę ramową z Uniwersytetem Południowochińskim w celu współpracy projektowej i ustanowiliśmy biologiczne biuro badawczo-rozwojowe z Shenzhen Microphy Bio-Tech Co., Ltd pod koniec tego roku.

Jako pionier i innowator w tej branży staramy się wprowadzić zapach przestrzeni w zupełnie nowy wymiar zapachu. Nie tylko musi spełniać wrażenia zapachowe klienta, ale także musi brać pod uwagę efekty wizualne różnych okazji, ważne jest to, aby produkt był naturalny, zdrowy i przyjazny dla środowiska. Chcemy osiągnąć równowagę między bezpieczeństwem produktów, zapachami i doświadczeniem klientów dzięki naszym wysiłkom i nieustannemu dążeniu do tego, aby kreatywny aromat dodał więcej przyjemności i komfortu w naszym życiu.

-02-
Historia

-03-
Usługa

TECHNOLOGIA

Zalety technologii atomizacji CREAROMA

W oparciu o akumulację marki Scent-Fly, po 6 latach ciągłych prób i eksploracji.

Nowa generacja technologii atomizacji powoduje, że średnica cząstek atomizacji jest mniejsza (<10μm), jednorodność kropli rozpylania jest lepsza, jej wskaźnik jednorodności N wynosi ponad 2. Wartość N zwykłego ultradźwięku wynosi od 1,1 do 1,7 (N to indeks funkcji rozkładu RR).

1. Bardzo małe cząstki atomizacyjne, SMD≤10μm, jednolity rozkład wielkości, wskaźnik rozkładu N> 2;

2. Efektywny efekt natryskiwania, równomierna dyfuzja, może wyczuć natrysk kolumny atomizacyjnej oczywiście w świetle natury.

3.Nie natryskiwany jest bezpośrednio z dyszy olej i cząstki, bez nagromadzonego oleju po długim rozpylaniu.

4.Nie występuje zjawisko zestalania i blokowania w miejscu dyszy, mniej pracy i konserwacji.

5. Wysokość kolumny atomizacyjnej wynosi do 50 mm, duża rozpylanie i dobry efekt.

6. Połączenie technologii nano-atomizacji i może być odzyskaną technologią powrotu oleju. Wskaźnik oszczędności oleju wynosi ponad 30%.

7. Bardziej precyzyjna dysza, może skutecznie kontrolować ciśnienie pompy, zmniejszając zużycie energii.

Patenty i certyfikaty

1. Wszystkie produkty Crearoma przechodzą certyfikację CE / EMC, ROHS i FCC

2. Istnieją patenty na wynalazki, praktyczne i dotyczące wyglądu wszystkich produktów Crearoma.

3. Wszystkie produkty Crearoma są przekazywane przez międzynarodową autorytatywną agencję zewnętrzną, taką jak SGS i ITS.

Zapach Science

Zapach to uczucie, które składa się z dwóch systemów sensorycznych, tj. Węchowego układu nerwowego i donosowego nerwu trójdzielnego. Zapach i smak będą zintegrowane i wchodzące w interakcje. Zapach jest odległy, nawet jeśli jest to uczucie, które jest na dłuższą metę, aby poczuć chemiczną stymulację. W przeciwieństwie do tego, smak jest bliskim sensie, który może dominować w 75% nastroju ludzi, jak pokazuje badanie: aromat może mieć pozytywny wpływ na negatywne emocje, takie jak gniew, depresja, smutek i niska dusza. Może sprawić, że ludzie poczują się szczęśliwsi, bardziej seksowni, bardziej zrelaksowani i aktywni.

Możesz odmówić spojrzenia lub wysłuchania konkretnej rzeczy, ale nigdy nie możesz odmówić oddychania.

Możesz odmówić zobaczenia lub wysłuchania konkretnej rzeczy, ale nigdy nie będziesz w stanie jej rozwiązać.

-04-
Nasz zespół

Posiadamy własną fabrykę, dział R & D, zespół sprzedaży, dział QC, zespół posprzedażny itp.

Szczegóły kontaktu